Про компанію

"Курс валют" - зручний сервіс обміну валют, яким скористалися вже мільйони українців. Свою діяльність на валютному ринку України наша компанія розпочала в листопаді 2015 року. За цей час вже з'явилося більш ніж 30 наших представництв в 13 регіонах країни. Діяльність нашої великої мережі пунктів обміну валют регламентується і контролюється нормативною базою НБУ. Завдяки цьому, ресурс "Курс валют" гарантує клієнтам повну прозорість і легітимність послуг, які ним надаються.

Наша компанія здійснює свою діяльність і виконує обмін валют на підставі генеральної ліцензії НБУ № 1 щодо здійснення валютних операцій, виданої ТОВ "Смарт Фінексперт" від 26.03.2019 року. До речі, не дивлячись на те, що компанія зареєстрована під назвою "Смарт Фінексперт", наш онлайн ресурс ми вирішили назвати простіше і доступніше для запам'ятовування - "Курс валют". Тим більше, що саме інформація про вартість іноземної валюти, є найбільш актуальною для наших клієнтів.

Наша компанія працює як з основними видами валют, так і з іноземними коштами, які затребувані ексклюзивно в окремому регіоні. На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам можливість обміняти 10 видів валют (угорський форинт, фунт стерлінгів, ізраїльський шекель, молдавський і румунський лей, чеська крона, болгарський лей, білоруський рубль, канадський долар, швейцарський франк).

Середньорічний обсяг наших валютообмінних операцій дорівнює об’єму діяльності банківських установ. Нам довіряють все більше і більше українців, так як головний пріоритет нашої роботи - клієнтоорієнтованість. Нам важливо бути корисними для наших клієнтів, тому ми постійно працюємо над удосконаленням свого сервісу. Вибираючи "Курс валют", ви отримуєте величезні можливості і вигоди як для себе, так і для свого бізнесу.

Чим сервіс "Курс валют" корисний своїм клієнтам?

icon-license
Експертами компанії цілодобово здійснюється моніторинг світового, національного та регіонального валютного ринку. На нашому сайті постійно оновлюється і з'являється тільки актуальна інформація про вартість валют. Курсові значення, об'єктивно відображають тенденції валютного ринку, що значно знижує фінансові ризики наших клієнтів.
icon-license
У нас працюють досвідчені та доброзичливі співробітники, тому консультації і поради фахівців в наших відділеннях завжди допоможуть нашим клієнтам прийняти правильне і зважене рішення стосовно вибору виду операції та валюти.
icon-license
Співпраця з нами дозволяє миттєво і на вигідних умовах здійснювати валютообмінні операції. Достатньо створити заявку онлайн, щоб забронювати вигідний для вас курс валют. На це в цілому піде не більше 5 хвилин, а потім ви зможете приїхати в одне з наших відділень і викупити потрібну вам суму.
icon-license
Ми працюємо в інтересах як приватних підприємців, які працюють з великими обсягами, так і окремих фізичних осіб, які здійснюють дрібні одноразові транзакції. У нас є спеціальні вигідні пропозиції для оптових покупців, деталі яких можна дізнатися, зателефонувавши нашим співробітникам.
icon-license
Гнучкий середньоденний курс валюти допомагає в повній мірі реалізувати побажання клієнтів.
icon-license
Валютні вікна відділень працюють щодня з 8:00 до 20:00 незалежно від регіону. Такий операційний час в повній мірі задовольняє потреби найвибагливіших клієнтів і дозволяє здійснити покупку валюти в будь-який зручний для них час.

Сервіс "Курс валют" створений і працює для того, щоб наші клієнти відчували себе комфортно під час валютообмінних операцій і завжди вигідно і успішно робили свої справи.

Лiцензия
license